Kontakt

Har du spørsmål? Fyll ut skjemaet nedenfor så kontakter vi deg så snart vi kan!

Ny bruker av Symetris kundestøtte?

Hver eneste investering et selskap gjør, er viktig. Derfor er det også viktig at vi som leverandør tilbyr kundestøtte og er tilgjengelig for å svare på spørsmål.

Oppdag fordelene med de forskjellige supportavtalene våre. Velg det alternativet som passer deg og bedriften din best.

 

Vi tilbyr:

Support Support

  • Tre servicenivåer: Gull, Sølv, og Bronse med garanterte responstider

  • Teknisk ekspertise på lokale språk (dansk, finsk, norsk, svensk og engelsk)

  • Andre typer support på forespørsel For eksempel support på stedet. 

  • Ved kjøp av Naviate er gratis support inkludert (gjelder også produkter der Naviate er add-in)

 

Les mer om supportavtalene våre eller kontakt oss. 

 

 

Åke Bø,
Åke Bø E-postake.bo@symetri.com Telefon+47 93 47 00 44
Ivar Rostad,
Ivar Rostad E-postivar.rostad@symetri.com Telefon+47 907 67 733
Jan Furnes,
Jan Furnes E-postJan.Furnes@symetri.com Telefon+47 91 17 71 77
Morten Øverby,
Morten Øverby E-postMorten.overby@symetri.com Telefon+47 48 22 88 33
Nora Sæterøy,
Nora Sæterøy E-postnora.saeteroy@symetri.com Telefon+47 41 52 22 04
Per Ole Otterness,
Per Ole Otterness E-postper.ole.otterness@symetri.com Telefon+47 41 55 64 54
Jan Tore Bugge,
Jan Tore Bugge E-postJan.Tore.Bugge@symetri.com Telefon+47 91 63 85 58
Anne-Mette Duane Nordskog,
Anne-Mette Duane Nordskog E-postanne-mette.nordskog@symetri.com Telefon+47 991 28 909
Asmund Amundlien,
Asmund Amundlien E-postAsmund.Amundlien@symetri.com Telefon+47 90 98 06 60