Kontakt

Har du spørsmål? Fyll ut skjemaet nedenfor så kontakter vi deg så snart vi kan!

Registrer supportforespørselen

Alle kunder med supportavtale kan kontakte kundestøtte ved å registrere forespørselen sin via Symetri Customer Portal.

1. Registrer supportforespørselen din via Symetri Customer Portal


2. Send oss en e-post på support@symetri.no


3. Ring oss på supporttelefonen  810 68 010

 

Har du supportavtale, men mangler påloggingsinformasjon til kundeportalen vår?

 

Når du snakker med vår support, kan det være at du blir bedt om å dele skjermen din for at vi best kan hjelpe deg. Last da ned dette verktøyet:

 

 

Hvis bedriften din ikke har en supportavtale med Symetri, kan du klikke her for å få mer informasjon.  

 

Alternate Text

Er du misfornøyd med hjelpen du har fått?    

Opprett en supportforespørsel.

 

 

Åke Bø,
Åke Bø E-postake.bo@symetri.com Telefon+47 93 47 00 44
Ivar Rostad,
Ivar Rostad E-postivar.rostad@symetri.com Telefon+47 907 67 733
Jan Furnes,
Jan Furnes E-postJan.Furnes@symetri.com Telefon+47 91 17 71 77
Morten Øverby,
Morten Øverby E-postMorten.overby@symetri.com Telefon+47 48 22 88 33
Nora Sæterøy,
Nora Sæterøy E-postnora.saeteroy@symetri.com Telefon+47 41 52 22 04
Per Ole Otterness,
Per Ole Otterness E-postper.ole.otterness@symetri.com Telefon+47 41 55 64 54
Jan Tore Bugge,
Jan Tore Bugge E-postJan.Tore.Bugge@symetri.com Telefon+47 91 63 85 58
Anne-Mette Duane Nordskog,
Anne-Mette Duane Nordskog E-postanne-mette.nordskog@symetri.com Telefon+47 991 28 909
Asmund Amundlien,
Asmund Amundlien E-postAsmund.Amundlien@symetri.com Telefon+47 90 98 06 60